Oferta pracy

Pracownik biurowy

Lokalizacja: Kraków
Rodzaj pracy: Pełen etat
Obszar: Biuro

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika biurowego, która będzie odpowiedzialna za zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura Inżyniera Kontraktu

Obowiązki:

  • Prowadzenie biura Inżyniera Kontraktu.
  • Prowadzenie korespondencji biurowej (obsługa poczty elektronicznej).
  • Archiwizacja korespondencji i dokumentacji Kontraktowej.
  • Organizowanie spotkań w biurze Inżyniera Kontraktu.
  • Rozsyłanie korespondencji do Inspektorów, Wykonawców oraz Zamawiającego.
  • Koordynacja działań zespołu w zakresie biurowym.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane, ale nie jest wymagane – wszystko Ci pokażemy.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel).
  • Umiejętność organizacji pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pakiet opieki medycznej.
  • Kartę MultiSport
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Okolicznościowe spotkania firmowe.

Nie widzisz oferty dla siebie?