Oferta pracy

Geodeta Uprawniony

Lokalizacja: Kraków
Rodzaj pracy: Pełen etat
Obszar: Biuro Budowa

Główne obowiązki Geodety Uprawnionego:

  • Praca przy nadzorach inwestorskich związanych z inwestycjami drogowymi i kolejowymi.
  • Wykonywanie prac terenowych i kameralnych z zakresu 1 i 2.
  • Praca stacjonarna w biurze w Krakowie, praca w terenie na południu kraju.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku geodezyjnym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie przy obsłudze inwestycji drogowych i/lub kolejowych.
  • Doświadczenie przy pracach z zakresu 1 i/lub 2.
  • Obsługa oprogramowania:
    • Bentley OpenSite Designer,
    • C-Geo.
  • Uprawnienia zawodowe z zakresu 2 i/lub 4.

Mile widziane:

    • Pix4Dmappper,
    • QGIS.
  • Uprawnienia pilota BSP w kategorii szczególnej NSTS01.
  • Obsługa sprzętu firmy Trimble.
  • Doświadczenie w wykonywaniu MDCP na terenach kolejowych.

Oferujemy:

  • Pakiet opieki medycznej.
  • Kartę MultiSport.
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Okolicznościowe spotkania firmowe.
  • Pracę na najnowocześniejszym sprzęcie firmy Trimble.
  • Możliwość pracy i zdobywania doświadczenia przy różnorodnych tematach.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: geodezja@inkoconsulting.pl

Nie widzisz oferty dla siebie?